» » » Бөлім меңгерушісі
Мектеп бөлімі

Бөлім меңгерушісі

Оңғарсынова  Нұргүл Қадырқызы.

2017-2018 оқу жылынан бастап «Мектеп» бөлімінің  меңгерушісі. Жоғарғы санаттағы оқытушы.
        1977 жылдан 1987 жылға дейін Гурьев қаласында Қазақстанның 50-жылдығына орай № 13 орта мектепте оқыды.1987 жылдан бастап Гурьев атындағы тарих және филология факультетінің педагогикалық институтына түсіп, 1992 жылы қазақ мектебінде орыс тілі мен әдебиеті мамандығы бойынша бітірді.
Еңбек жолын 1991 жылы Ы.Алтынсарин атындағы № 11 орта мектепте орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі ретінде бастады.
1997 жылы тамызда №13 Д. Байбосынов атындағы гимназия, жоғары сыныптарда орыс тілі мен әдебиетінің мұғалімі мектепке ауыстырылды. Сынып жетекшісі болды. Бітірушілердің бірнеше ағындарын бітірді, оның ішінде арнайы дизайн және «Алтын белгі» сертификаттары бар студенттер болды.
2015-2016 оқу жылынан бастап Қ.Дүтбаев атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде орыс тілі мен әдебиетінің оқытушысы.
   Әрқашан іздністе. Менің шығармашылық жұмысымның тақырыбы - «Орыс тілінде сабақ өткізу және интерактивтік іс-әрекетте интерактивті оқыту әдісі».

Марапаттары:

• «Қалалық педагогикалық оқулар» II орын, 2012 ж .;
• Орыс тілі мұғалімдерінің онлайн олимпиадасының қатысушысы, сертификаты, 2014 ж .;
• 2012ж. Қалалық кәсіптік лицейдің алғыс хаты;
• 2016 жылы Қ.Дүтбаев атындағы колледж директорының алғыс хаты.
• Атырау білім беру басқармасының грамматикалық алфавиті 2017ж
• Грамматика Астана 2018