Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту бөлімі

Бөлім меңгерушісі

Мустафина Багыт Калеловна

«Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» бөлімінің меңгерушісі
Солтүстік Қазақстан Облысы, Жамбыл ауданы, Қарақамыс ауылында 1973 жылы дүниеге келді.
1990 жылы «Озёное» орта мектебін аяқтап, сол жылы Қостанай қаласындағы педагогикалық училищесінің «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» мамандығының оқуға түсті.
1993ж Ахмет Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің «Мектепке дейінгі педагогика психология» мамандығын аяқтады.
2013-2015 жылдары Х Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Педагогика психо логия» мамагндығын аяқтап педагогика ғылымдарының магистрі атанды.
2017-2019 жылдары Х Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Деффектология» мамандығында білім алып «Логопед» мамандығын алды
1993 жылы еңбек жолын Қостанай қаласындағы №10 мектеп –балабақшада тәрбиеші қызметінен бастады
2012 жылдан Қ. Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» бөлімінің арнаулы пәндер оқытушысы
2014 жылы пән бірлестік жетекшісі
2015 жылдары бөлім меңгерушісі болды.
2019-2022 жылдары Атырау қалалық Білім бөліміне қарасты №28 «Алмагүл» бөбекжай бақшасының директоры.
2022 жылдан Қ. Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» бөлімінің меңгерушісі

Марапаттары:
. Атырау облысы Білім беру басқармасы Әдістемелік орталық Алғыс хат 2015 ж