» » «Саналы ұрпақ- Қазақстанның жарқын болашағы» атты тренинг

«Саналы ұрпақ- Қазақстанның жарқын болашағы» атты тренинг

Колледждің «Саналы ұрпақ» жобасы клубының мүшелері ұйымдастыруымен «Саналы ұрпақ- Қазақстанның жарқын болашағы» атты тренинг студенттер арасында өткізілді.

Мақсаты: Студенттерді саналы ұрпақ жобасымен таныстыру, адал ұрпақты тәрбиелеу, саналы тұлға болуға қажетті құндылықтарға жету жолына бағыт сілтеу;

Көрнекілігі: Интерактивті тақта

Колледж белсенділері Математика біліктілігі бойынша оқып жатырған 2 курс студенттері Шияпов Мирас пен Нұрлыбек Шахризада студенттерге өз пікірлері мен тренинг ойындарын тиімді, қызықты өткізе алды. Студенттер өздерін еркін ұстап, көріністерге қатысып, ойларын ашық айта білдірді. Мотивациялық видео көрсетіледі.

Кері байланыс ретінде тренингке қатысушылардан 2 ұсыныс 1 тілек сұралады.