» » СЫНДАРЛЫ ҚОҒАМДЫҚ ДИАЛОГ- ҚАЗАҚСТАННЫҢ ТҰРАҚТЫЛЫҒЫ МЕН ӨРКЕНДЕУІНІҢ НЕГІЗІ.

СЫНДАРЛЫ ҚОҒАМДЫҚ ДИАЛОГ- ҚАЗАҚСТАННЫҢ ТҰРАҚТЫЛЫҒЫ МЕН ӨРКЕНДЕУІНІҢ НЕГІЗІ.

I. Заман талабына сай тиімді мемлекет.
II. Азаматтардың құқықтары мен қауіпсіздігін қамтамасыз ету.
III. Қарқынды дамыған және инклюзивті экономика.
IV. Әлеуметтік жаңғырудың жаңа кезеңі.
V. Қуатты өңірлер -қуатты ел.
Баршаңызды және парламенттік маусымнан басталуымен құттықтаймын! Біз еліміздің жаңа тарихындағы маңызды бөлеске жақындап келеміз. Отыз жылға жуық уақыт бұрын халқымыз өзінің Тәуелсіздігін жариялап, бабаларымыздың ғасырлар бойы аңсаған арманын орындады. Осы уақыт ішінде Қазақстанның Тұңғыш Президенті - Елбасы Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың басшылығымен еліміз әлемдегі беделді әрі орнықты мемлекетке айналды. Баянды бірлігіміздің арқасында тәуелсіздігімізді нығайтып, халқымыздың жағдайын жақсартуға жол аштық. Бұл жасампаздық пен ілгерілеу, бейбітшілік пен келісім кезеңі болды. Диалог студенттер арасында өтті, барлығы өз ойларын толық жеткізді.