» » Атырау Қалалық полиция басқармасы № 1 Қалалық полиция бөлімшесінің Ювеналды полиция тобының учаскелік полиция инспекторлары Ш.Ж.Сугралиев, Р.М.Баянкулов 1 курс білім алушыларымен кездесуі.

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде Атырау Қалалық полиция басқармасы № 1 Қалалық полиция бөлімшесінің Ювеналды полиция тобының учаскелік полиция инспекторлары Ш.Ж.Сугралиев, Р.М.Баянкулов 1 курс білім алушыларымен кездесіп қылмыстық кодекстің баптарымен таныстырып, Кәмелетке толмағандардың құқықтарын бұзудың барлық фактілері туралы хабарлама беріп, білім алушылардың сұрақтарына жауап берді.