» » В рамках программы "Духовное возрождение: направление в будущее"

В рамках программы "Духовное возрождение: направление в будущее"

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі «Өнер және мәдениет» бөлімі «Бейнелеу өнері және технология" пән бірлестігінің жоғары санатты оқытушысы, Қазақстан Суретшілер одағының мүшесі, Қазақстан Дизайнерлер одағының мүшесі, Қазақстан көркем академиясының мүше коореспонденті, халықаралық қолөнер одағының мүшесі Бозжігітов Еркін Серікұлы 2019 жылдың 20-23 қыркүйек аралығында Қазақстанның Тұңғыш Президенті, Елбасы Н.Ә Назарбаевтың «Рухани жаңғыру: болашаққа бағдар» бағдарламасы және «Ұлы даланың жеті» мақалаларының аясында ұйымдастырылған «Ұлы Жібек жолымен» атты Республикалық суретшілер қолөнеріне қатысып, тарихи-мәдени құндылықтарымызды қылқалам ұшымен қайталанбас туындыларға айналдырғаны үшін Атырау облысы әкімдігі Мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы, Атырау облысы Ш.Сариев атындағы көркемсурет және қолданбалы –сәндік өнер музейінің басшысы Т.Орынбасарұлының Алғыс хатымен және 23-28 қыркүйек күндері «Сұлулық әлемді құтқарады» атты халықаралық симпозиумге қатысқаны үшін Алматы облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының басшысы М.Көлбаевтың Сертификатымен, Талдықорған қаласында өткен Түркі мәдениетінің халықаралық ұйымы « TURKSOY» қорының Сертификатымен марапатталды.