» » «Адалдық сағаты»

«Адалдық сағаты»

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде Атырау облысы СЫБАЙЛАС жемқорлыққа қарсы іс-қимыл (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес қызмет) Агенттігі, Адалдық алаңының білім саласына жауапты маманы Төлешова Ания Акановнаның қатысуымен «Адалдық сағаты» ұйымдастырылды. ҚР 2015-2025ж арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясы, адалдық, парасаттылық туралы түсіндірме жұмыстарын жүргізді. Сонымен қатар колледж директорының міндетін атқарушы Каментаева Гүлзада Бекенқызы, «Өнер және Мәдениет» бөлімінің меңгерушісі Салимов Даулет Құрметұлы сөз алып, білімалушыларға адалдық, парасаттылық, жемқорлықтың қоғамға, адам өміріне зияндылығы туралы айтып, жиын соңында 12 қазанда өткен «Жемқорлықсыз-адал өмір» сурет батл шарасына қатысқан білімалушыларымызды дипломмен марапаттады.