» » "Бейнелеу өнері және технология" пән бірлестігінің қорытынды шарасы "Студент қызық мол жылдар..."

"Бейнелеу өнері және технология" пән бірлестігінің қорытынды шарасы "Студент қызық мол жылдар..." атты студенттердің фото көрмесімен қорытындыланды. Көрме ерекшелігі студент жастардың жұмыстарымен бірге оқытушылардың да студент кезіндегі ретро фотолары да қойылды. Апталықты қорытындылаған директордың ғылыми жұмыстар жөніндегі орынбасары Г.К.Баймұханова апталық жұмысының табысты өткендігін айта отырып, апталық жұмысына белсенді қатынасқан бір топ студенттерді колледж директорының Алғыс хатымен марапатталды. Шараны қорытындылаған бөлім басшысы Д.Қ.Салимов шараға белсенді қатынасқан оқытушылар мен студенттерге өз ризашылығын білдірді.