» » День студента "Поэзия молодежи" состоялся в 2019-2020 учебном году

День студента "Поэзия молодежи" состоялся в 2019-2020 учебном году

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде 2019-2020 оқу жылындағы «Жастық-өмірдің поэзиясы» атты студенттер күні өтті. Еркін,ашық өнегелі бастамалардың көшбасшысы болған қоғамның саналы жастары, біздің айбынды қуатымыз. Осындай белсенді,қоғамдық өмірдегі биік мұраттарға деген жаңашыл ұмтылыстарын ескере отырып колледжіміздің белсенді студенттері алғыс хаттармен марапатталды. Кешіміздің қонақтары болып Қалалық спорт бөлімі, Атырау облысы жастар саясаты мәселелері басқармасы, Жас Отан Жастар қанаты филиалы өкілдері қатысып, құттықтау сөздерін жолдады.2019-2020 оқу жылында қабылданған 1 курс студенттеріне студенттік билет табысталып, колледж өнерпаздары, «Бәсеке» жайдарман тобы өнер көрсетті.