» » "Педагогика, психология, өзін-өзі тану және жеке пәндер әдістемесі" бірлестігінің апталығына байланысты "Абай мұрасы-халық ұлағаты" атты музыкалық- әдеби кеш өтті.

"Педагогика, психология, өзін-өзі тану және жеке пәндер әдістемесі" бірлестігінің апталығына байланысты "Абай мұрасы-халық ұлағаты" атты музыкалық- әдеби кеш өтті. Мақсаты: Данышпан, ақын Абайдың өнер - білім туралы өсиеттерін, өлеңдерін студенттерге жеткізу. Білім алушылардың қазақ поэзиясына деген сүйіспеншілігін арттыру. Қазақтай дана, Абайдай дара елдің ұрпағы екендіктерін сездіре отырып, өз елінің патриоты болуға тәрбиелеу, Ұлы ақын Абай Құнанбаевтың балалық шағы мен жастық шағы және өскен ортасымен, ақындығы мен сазгерлігімен таныстыру.