» » "Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту" бөлімі 2(11) тобының ұйымдастыруымен өткен "Ақырын жүріп,анық бас..." атты кездесу кеші

22 қараша күні Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде, дін басқармасымен бірлескен "Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту" бөлімі 2(11) тобының ұйымдастыруымен өткен "Ақырын жүріп,анық бас..." атты кездесу кешіне "Шапағат" диструктивтік діни ағымдардан жапа шеккендерге көмек көрсету орталығының теолог маманы Темірқұлұлы Шукруддин мырза қатысты. Студенттер өз ойларында жүрген сұрақтарымен бөлісіп,өздеріне керекті мағлұматты ала алды.Теолог маман Шукруддин мырза өзінің ойымен бөлісіп,студенттерге өз ақылын айтып,толық мағлұмат бере алды.