» » Атырау облысы бойынша департаментімен бірлескен Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде «Парасаттылық мектебі» ашылды.

Облыстық білім беру басқармасы Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс- қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) Атырау облысы бойынша департаментімен бірлескен Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде «Парасаттылық мектебі» ашылды .2019-2020 оқу жылына сыбайлас жемқорлықтың алдын алу мәдениетін қалыптастыру бойынша іс-шаралар жоспары жасақталып, тәрбие жұмыстары жүргізіліп жатыр.
Жоспардың мақсаты ; құқықтық біліктілік пен мәдениет, заңды сыйлау туралы терең, толық түсінік жұмыстарын жүргізу. Жастардың теріс іс-әрекеттерден аулақ болуы,сыбайлас жемқолыққа қарсы күрес-баршаның ортақ ісі болуға тиіс екенін түсіндіру.