» » Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде «Әйел теңдігі-әлем тағдыры» атты сырласу кеші өтті.

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде «Әйел теңдігі-әлем тағдыры» атты сырласу кеші өтті.Өскелең ұрпаққа зорлық зомбылық туралы мағлұмат беру, адамның ең жаман қасиеті екенін айту.Адамның ең басты құндылығы-оның бостандығы,олай болса студенттерге адамзаттық құқықтарымен бас бостандықтарын қорғауы туралы үйрету.Зорлық-зомбылық адам ағзасына тікелей әсер ететінін түсіндіру.Жаман әдеттерден бойларын аулақ ұстап,ондай әрекеттерге бармауға тәрбиелеу,адамгершілігі мол саналы азамат болып өсуіне ықпал жасау.