» » 16 желтоқсан Қазақстан Республикасының тәуелсіздік мерекесіне орай Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің оқытушылары арасында волейболдан жарыс өтті.

16 желтоқсан Қазақстан Республикасының тәуелсіздік мерекесіне орай Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің оқытушылары арасында волейболдан жарыс өтті. Мақсаты: салауатты өмір салтын кеңінен насихаттау,бұқаралық спортты одан әрі дамыту.Спорттық шара өте жоғары деңгейде өтіп,бөлім бойынша жеңімпаздар анықталып және жеке ойыншылар да марапатталды.Сонымен бірге кәсіподақ ұйымы атынан сыйлықтар тапсырылды.
1 орын-«Мектеп»
2 орын-«Филология»
3 орын-«Әкімшілік»
4-5 орынды «Өнер және мәдениет»бөлімі мен Мектепке дейіні тәрбие және оқыту бөлімдері өзара бөлісті.