» » "Стресс және стрестің алдын-алу" /тікелей эфир/

"Стресс және стрестің алдын-алу" /тікелей эфир/

Стресс – біздің заманымыздың жағымсыз белгілерінің бір түрі. Күнделікті шектен тыс жүктемелер біздің жүйкемізді шаршатады, қозғыш қылдырады. Күнделікті осындай қоздырғыштармен қалай күресіп жүрміз? Критикалық кездерде өз-өзімізді басқара аламыз ба? т .б осындай сұрақтарға жауап беру үшін жоғарғы санатты маман, педагог-психолог, тұлғалық даму кеңесшісі, "Қазақстан Республикасының Білім беру ісінің құрметті қызметкері" , "Қазақ елінің үздік педагог-психологы", Республикалық "Тәжірибелік психология" КБ-нің Атырау облысы бойынша филиалының директоры, Республикалық психологтар ассоциациясының мүшесі, Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің оқытушысы - Рабай Күнайым Түйешіқызымен "Стресс және стрестің алдын-алу" тақырыбында фейсбук (@Катира Дутбаева) парақшамызда колледж студенттерімен, оқытушыларымен тікелей эфир болатынын хабарлаймыз.