» » Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде 15-18 қыркүйек аралығында «Баланың бас ұстазы-ата-ана» тақырыбында 1 курс ата-аналар жиыны өтті.

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде 15-18 қыркүйек аралығында «Баланың бас ұстазы-ата-ана» тақырыбында 1 курс ата-аналар жиыны өтті. Жиынның мақсаты: Бала тәрбиесіндегі ата- ананың алатын орнының ерекше екендігін түсіндіру. Отбасы мүшелерінің арсындағы бауырмалдық, қайырымдылық, достық қарым- қатынасты қалыптастыру. Баланың өмірінің қауіпсіздігі туралы, денсаулығы және жол ережесінің қауіпсіздігі туралы түсініктер беру.
Жиында колледж психологы «Колледж.Отбасы.Ата-ана.Бірлігі мен тірлігі жарасқан орта» тақырыбында психологиялық тренинг жүргізді. Сөз барысында қазіргі таңда студенттердің онлайн білім алуын қамтамасыз етіп, балаға қолдау көрсету керектігі айтылып өтті. Колледждің бөлім басшылары жиналыста сөз алып, топ жетекшілер және колледждің ережелерімен таныстырды. Колледж әкімшілігі ата-аналардың көкейтесті сұрақтарына жауап берді.