» » «ЖАСТАР ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ!»

«ЖАСТАР ЖЕМҚОРЛЫҚҚА ҚАРСЫ!»

26 қыркүйек күні Атырау қалалық ішкі саясат бөлімінің «Жастар арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыптарында кешенді шаралар өткізу» жобасы аясында «4 билік Атырау журналтистер одағы» ҚБ ұйымдастыруымен облыстық оқу орындарының арасында өткен байқау онлайн форматта ZOOM платформасымен өтті.
Байқаудың мақсаты: Жастарды сыбайлас жемқорлық әрекеттерін бейнелейтін сахналық қойылымдарды ұйымдастыру арқылы жастардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениеттілігін арттыру.
Байқауға Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің жастар ісі жөніндегі инспекторы Досболатұлы.Х және Мақсотова.А, Нұржан.А,Аманғалиева.С, Өміржан.Ә, Мырзагереева.М белсенді студенттері қатысып, жүлделі І орын иемденді.