» » 2020 жылдың 7 қазан күні Атырау қалалық ішкі саясат бөлімі мен «Сұлтан» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруы

2020 жылдың 7 қазан күні Атырау қалалық ішкі саясат бөлімі мен «Сұлтан» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен жастардың ой-өрісін дамыту мақсатында қаладағы жоғары және кәсіптік-техникалық арнаулы оқу орындары студенттері арасында Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық кітапханасында «БІЛІМ-РИНГ» интеллектуалды сайыс өткен болатын. Сайысқа Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінен «Эверест» командасының топ мүшелері Кайпкалиева Нурай, Жүнісқалиева Диляра, Нұрлыбек Шахризада, Бижанова Майра, Нигметуллина Арухан қатысып, жүлделі ІІІ орын иемденді.