» » 2020 жылдың 7 қазан күні Қалалық ішкі саясат бөлімінің ұйымдастыруымен Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің белсенді студенттері «Жомарт жүрек» сыйлығының «Жыл меценаты»

2020 жылдың 7 қазан күні Қалалық ішкі саясат бөлімінің ұйымдастыруымен Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің белсенді студенттері «Жомарт жүрек» сыйлығының «Жыл меценаты» номенациясының иегері Жұбанов Әділ Орынбасарұлы және «Қазақстан Республикасының Қызыл ай Қоғамы» қоғамдық бірлестігі Атырау облыстық филиалы» қоғамдық қорының төрайымы Құлжанова Әсия Нағимқызымен кездесу өтті.
Биылғы 2020 жыл Волонтерлер жылы болып жарияланған. Кездесуге келген қонақтар студенттерге өз тәжірибелерімен бөлісті.Пандемея кезінде аз қамтылған, көп балалы жанұяларға, ата-ананың қарауынсыз қалған балаларға, мүмкіндігі шектеулі азаматтарға , ҰОС ардагерлеріне, зейнеткерлерге ерікті түрде көмек көрсеткенін және ризашылығына бөленгенін айтты. Сонымен қатар Әсия Нағимқызы студенттерді мұқтаж жандарға қол ұшын беруге өз еркімен Волонтер болуға шақырды.