» » Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде «Мектеп» бөлімінің І курс студенттеріне арналаған ұлы ақын Абай Құнанбаевтың 175 жылдық мерейтойына және ғұлама ғалым Әбу Насыр әл-Фарабидің 1150 жылдығына арналған мақала байқауы ұйымдастырылды.

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде «Мектеп» бөлімінің І курс студенттеріне арналаған ұлы ақын Абай Құнанбаевтың 175 жылдық мерейтойына және ғұлама ғалым Әбу Насыр әл-Фарабидің 1150 жылдығына арналған мақала байқауы ұйымдастырылды. Алғашқы сөз «Мектеп» бөлімінің меңгерушісі Оңғарсынова Нұргүл Қадимқызына берілді. «Әбу Насыр әл-Фараби шығармаларындағы оқу білім тақырыбы», «Абайдың қара сөздеріндегі тәрбиелік тағылымдар», «Великие имена великой степени» бағыттарында байқау жұмыстары қабылданды.
Байқаудың мақсаты: Колледж жастарының арасында байланыс орнату, жастардың инновациялық идеяларын кеңейту, шығармашылық қабілеттерін дамыту.
Жеңімпаздар I, II, III дәрежелі дипломдармен марапатталды. Жеңімпаздар мен лауреаттар қатарына еңбеген конкурсанттар қатысушылардың Алғыс хатпен марапатталды.
Жауапты: педагогика, психология пәні оқытушысы, педагогика ғылымдарының магистрі Досмағамбетова Гүлжан Асхатқызы