» » Қатира Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде қашықтықтан оқыту кезінде оқу процесін “Coogle Classroom” интернет-платформасының мүмкіншіліктерін пайдалана отырып, оқыту мен оқу сапасын жақсартуға үйрету

Қатира Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде қашықтықтан оқыту кезінде оқу процесін “Coogle Classroom” интернет-платформасының мүмкіншіліктерін пайдалана отырып, оқыту мен оқу сапасын жақсартуға үйрету мақсатында «Googlе Classroom платформасы арқылы қашықтықтан оқытуда тәжірибе алмасу» тақырыбында колледжішілік семинар өтті. Семинар барысында колледжіміздің информатика пәні оқытушылары Кулшариева Салтанат Сағындыққызы – Google Classroom платформасына тіркелу, жалпы gmail-ды қалай ашуға болады?, Сабитова Шынар Масгутқызы - Google Classroom платформасына студенттер мен мұғалімдерді қалай қосу керектігі жөнінде, Жоламанова Назира Аманқосқызы – Google Classroom платформасында студенттерге тапсырма беру, студенттермен кері байланыс жасау жөнінде және дене шынықтыру пәні оқытушысы Нұрберді Оразбай Дүйсебайұлы -– Google Classroom платформасында студенттерді бағалау жүйесі, тест тапсырмаларын беру жөнінде үлкен тәжірибе алмасу болды. Өз тәжірибелерімен бөліскен әріптестерімізге алғыс білдіреміз!