» » 14 қазан күні толық санитариялық талаптарды сақтай отырып, колледждің белсенді студенттерімен еркін форматта жиын өтті. Колледжіміздің игі бастамаларының басы қасында табылатын белсенді студенттер

14 қазан күні толық санитариялық талаптарды сақтай отырып, колледждің белсенді студенттерімен еркін форматта жиын өтті. Колледжіміздің игі бастамаларының басы қасында табылатын белсенді студенттер өз ойын, идеяларын ашық түрде жеткізіп, алдағы жылдық жоспарда онлайн форматта өтетін жұмыстар туралы ой-пікірлерін айтты.Сонымен қатар колледжішілік "Өзін-өзі басқару" жұмысының мүшелерін қайта сайлау және "Эверест" дебат клубы, "Парасат мектебі", "Саналы ұрпақ" басқада үйірме жұмыстарын жандандыру туралы Жастар жұмысы жөніндегі инспектор Х.Досболатұлы айтып өтті. Колледж волонтер жетекшісі Шамшар Т. өз қатарына ерікті болуға студенттерді шақырды.