» » «Жаратылыстану – әр парақта керемет мазмұны бар жалғыз кітап» тақырыбында «Жаратылыстану және дене шынықтыру» пән бірлестігінің қашықтан апталығының ашылуы Атырау облыстық өлкетану мұражайымен бірлескен танымдық сабақпен басталды.

«Жаратылыстану – әр парақта керемет мазмұны бар жалғыз кітап» тақырыбында «Жаратылыстану және дене шынықтыру» пән бірлестігінің қашықтан апталығының ашылуы Атырау облыстық өлкетану мұражайымен бірлескен танымдық сабақпен басталды. Танымдық сабақта құнды жәдігерлерінің «Археология», «Өлке табиғаты» экспозициялық залдарымен таныстырылды. Сабақ соңында студенттер өз ойларымен, алған әсерлерімен бөлісті.
       Мен рақметімді алдымен жерге айтар едім, өзімді дүниеге келтірген, маған бақыт әперген, жомарт төсінде дән дариясын тасытқан, о қасиетті Жер-ана, сенсің менің ардақтым. Біз табиғаттың өзін қайта түлететін ұрпақпыз. Әрбір ағашты, әрбір бұлақты, жалғыз дәнді де ыждаһаттылықпен сақтау, қамқор болу – басты міндеттің бірі.
                                                                                                      Ыбырай Жақаев