» » "Өнер және мәдениет" бөлімінің тәрбие жұмысының жоспарына сәйкес бүгін Қазақтың ұлы ақыны Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына арналған "Ұлы Абай мұрасы-қазақтың алтын қазынасы" атты 1 курс студенттері арасында байқау өз мәресіне жетті.

"Өнер және мәдениет" бөлімінің тәрбие жұмысының жоспарына сәйкес бүгін Қазақтың ұлы ақыны Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына арналған "Ұлы Абай мұрасы-қазақтың алтын қазынасы" атты 1 курс студенттері арасында байқау өз мәресіне жетті. "Қара сөздер құдыреті", "Көркем сөздің-асылы" және "Абай лирикасы-жұмбақ әлем" атты үш бөлімнен тұратын байқау бойынша Бас жүлдені Скандарбекова Дария-1/9/ДШ/ж/ тобы, 1 орынды- Аманжол Асылзан 1/11/ДШ тобы, 2 орынды -Сырымғазы Гүлдария 1/11/КЕ тобы және Төлеген Гулфайрус 1/9/ САЗ тобы, 3 орын- Маратов Олжас 1/9/ ДШ тобы, Ғизатова Әлия -1/9/ КЕ тобы және Сатаев Нұрбек -1/11/ДШ тобынан және де АЛҒЫС ХАТПЕН Әзербаев Фархад -1/9/ДШ және Самирова Нұрай -1/9/КЕ тобынан марапатталды.Байқауды қорытындылаған бөлім басшысы Дәулет Құрметұлы байқауды ұйымдастырған барлық әріптестер мен марапат иелерін шын жүректен құттықтап, болашақта үлкен табыстарға жетуді тіледі.