» » Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледжiнiң 2/9а тобы студенттерiнiң «Мемлекеттік рәміздер – ұлттық мақтанышымыз» атты тәрбиелiк шарамыздың мақсаты- Елтаңба, Ту, Гимн туралы түсініктерін нығайту.

Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледжiнiң 2/9а тобы студенттерiнiң «Мемлекеттік рәміздер – ұлттық мақтанышымыз» атты тәрбиелiк шарамыздың мақсаты- Елтаңба, Ту, Гимн туралы түсініктерін нығайту. Рәміздердің пайда болуы және тарихтағы маңызы жайлы түсініктерді дамыту.
Студенттердi, oқушыларды Отансүйгіштікке, адамгершілікке, Отанына, халқына адал қызмет етуге, елінің Туын, Гимнiн ,Елтаң басын қастерлеп, құрметтеуге, халқының тегін, тарихын білуге тәрбиелеу.
Қорытынды: Мемлекеттік рәміздерді қадірлеу тәуелсіз Қазақстанның әрбір азаматының қасиетті борышы. Мемлекеттік рәміздерді құрметтеу – елді, халықты, тарихты, әдет- ғұрыпты, салт- дәстүрді қастерлеу болып табылады.