» » Рухани жаңғыру бағдарламасы аясында әзірленген жаңа арнайы "Дәстүрмен ғұрып" жобасын іске асыру бағытында өткізілген "Қыз- ұлт келбеті" апталығының жоспарына сәйкес колледждің "Өнер және мәдениет" бөлімінде "Ою-өрнек Party" шебер сыныбы өтті.

Рухани жаңғыру бағдарламасы аясында әзірленген жаңа арнайы "Дәстүрмен ғұрып" жобасын іске асыру бағытында өткізілген "Қыз- ұлт келбеті" апталығының жоспарына сәйкес колледждің "Өнер және мәдениет" бөлімінде "Ою-өрнек Party" шебер сыныбы өтті. Колледж қыз балаларына қазақтың ою-өрнегінің тарихы мен мағұлматы беріліп, әдемі әшекей жасау жолдары үйретілді.