» » «Қашықтықтан оқытудың ерекшеліктері»

«Қашықтықтан оқытудың ерекшеліктері»

2020 жылдың 16 қарашасында «Қашықтықтан оқытудың ерекшеліктері» тақырыбында семинар өткізілді.
Семинарға колледж оқытушылары мен әдіскерлері қатысты. Оқытушылар мен студенттердің кәсіби құзыреттілігін арттыру - қазіргі заманның өте маңызды мәселесі. Біздің алдымызда тұрған сұрақ: бізге және оқушыларымызға бүгін және ертең сұранысқа ие болу керек пе?
«Мектеп» кафедрасының меңгерушісі Оңғарсынова Нұргүл Қадымқызы өз сөзінде осы уақыт аралығында мұғалімдер әр түрлі курстардан өткенін, әр түрлі қашықтықтағы курстарға қатысқанын айтты. Біздің мұғалімдер бастаған оқушылар шет қалмады.
Семинарға балабақша әдіскері Кереева Зухра Шнайбековна шақырылды және ол балабақша жұмысы онлайн және оффлайн режимінде қалай көрсетілетінін көрсетті. Бұл мектепке дейінгі білім беру бөлімінде жұмыс жасайтын колледж оқытушылары үшін маңызды болды.
Оқытушы Сатвалдиева Мендыганм Насибуловна «Логопедиялық білім негіздері» пәнінің мысалын қолдана отырып, қашықтықтан оқытуда семинарлардың қалай өткізілетіндігін, студенттердің ең маңызды білім мен дағдыларды қалай қолданатынын ашты. Мұнда Нұр-Сұлтандағы Magic word логопедиялық орталығының дефектолог-мамандарымен тығыз байланыс орнатылған. Бұл орталықтың мамандары өз сабақтарын көрсетіп, студенттердің сұрақтарына жауап берді. Болашақта студенттер сөйлеуді дамытуда өзіндік дағдылары бойынша жұмыс жасады.
«Қашықтықтан оқытудың ерекшеліктері» семинары жұмыс жағдайында өтті және мектепке дейінгі білім беру жағдайындағы білім беру процесін басқарудың әртүрлі аспектілерін ашты.