» » "Қызықты көңіл, студенттік өмір!"

"Қызықты көңіл, студенттік өмір!"

17 қараша халықаралық студенттер күніне орай Қатира Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде 1 курс студенттеріне арналған "Қызықты көңіл, студенттік өмір!" тақырыбында Zoom қосымшасы арқылы қашықтан мерекелік шара өтті. Шарада барлық 1 курс студенттерін алғашқы мерекелерімен және студент атануымен колледж ұстаздары құттықтап, жақсы көңіл күй сыйлады. Әр студенттерге негізгі құжаттары: үлгерім кітапшасы, студенттік билеті мен колледж атынан құттықтау қашықтан табысталды.
Сонымен қатар колледждің қоғамдық шараларына атсалысқан, белсенді студенттеріне
Атырау облыстық жастар саясаты басқармасының және колледж директорының алғыс хаттарымен марапаттады.