» » «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Ұлы Жеңістің 75 жылдығына орай екінші дүниежүзілік соғыс тарихына байланысты жастар арасында «Тәуекел» Зияткерлік ойынын кәсіптік-техникалық колледждер арасында ұйымдастырылды.

19 қараша күні «Жастарды қолдау орталығы» ҚБ және Атырау облысы Ішкі саясат басқармасының Азаматтық орталығы КММ-сі «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Ұлы Жеңістің 75 жылдығына орай екінші дүниежүзілік соғыс тарихына байланысты жастар арасында «Тәуекел» Зияткерлік ойынын кәсіптік-техникалық колледждер арасында ұйымдастырған болатын. Сайысқа Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледж студенттері өз белсенділіктерін танытып, жүлделі І орын дипломымен және қаржылай сыйлық иемденді. Студенттерімізге әрқашан таусылмас шабыт тілей отырып, әлі де биіктерді бағындыратынына сенімдіміз!