» » «Тәуелсіздік тұғырым»

«Тәуелсіздік тұғырым»

16 желтоқсан ҚР Тәуелсіздік күніне орай Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде «Тәуелсіздік тұғырым» тақырыбында ұстаздарға арналған қашықтан салтанатты шара өтті.
Шарада ұстаздарды колледж директоры Айжан Сарсенқызы мерекелерімен құттықтап, шығармашылық табыс тіледі.Тәуелсіздік мерекесіне орай шығармашыл ұстаздардың еңбектері ұлығыланып, марапатталды.
Әлеуметтік пәндер оқытушылары Сәлима Жиенқұлқызы және Мәншүк Маратқызы Тәуелсіздік тарихына шолу жасады.
Көк байрағы желбіреген, бүгінгідей абыройлы да айбынды, беделді де берекелі, ынтымағы мен бірлігі жарасқан еліміздің тәуелсіздігі баянды болғай.