» » Қ. Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің «Шетел тілі» пән бірлестігінің «The Great Thinkers of Great Steppe»

Қ. Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің «Шетел тілі» пән бірлестігінің «The Great Thinkers of Great Steppe» Халықаралық семинар атты апталық жоспарына сәйкес «Филология» бөлімінің шет тілі пәні оқытушысы Ильясова Райхан Нәсіпқалиқызының ұйымдастыруымен 2020 жылдың 23 желтоқсан күні 3/9 ркш студенттерімен ZOOM платформасында «Қазақстан мен Ұлыбританияның мәдениеті мен өнері» тақырыбынды ашық сабақ өткізді.
Мәдениет пен өнердің қоғамдағы маңызы, білім алушыларға материалдық және рухани мәдениет туралы түсініктерін қалыптастыру. Қазақстан мен Ұлыбритания мәдениеті мен өнер туралы ақпарат беру, әлем мәдениетін таныстыру мақсатында шығармашылық тапсырмалар беріліп, оқытушы сабақта әртүрлі әдістер мен тиімді тәсілдер қолданды. Көрнекілік АКТ қолданды. Видео көрсетілімдері, слайдтар, сондай-ақ «Quizlet.com» әдістерін мүмкіндіктерін пайдаланды.