» » «Дені сау адам – табиғаттың ең қымбат жемісі»

«Дені сау адам – табиғаттың ең қымбат жемісі»

12.02.21 Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде «Дені сау адам – табиғаттың ең қымбат жемісі» тақырыбында колледж медбикесі Жайгалиева Айгүл Мураткалиқызымен онлайн кездесу өтті. Сақтық шараларын сақтау және гигиеналық талаптар орындау . Студенттердің салауатты өмір салты жайлы білімдерін тереңдету, адам денсаулығының қымбаттылығын, жат қылықтардан сақтай отырып, өмір сүру үшін қажеттілігін, бағалы байлық екендігін түсіндіру. денсаулық туралы түсінік беру. Денсаулықтың негізі қимыл, спорт, дұрыс тамақтану, таза ауада жүру екенін балаларға ұғындыру. Жаман әдеттерден сақтандыру, ішімдік пен темекінің жас организмге зиянды екенін насихаттау.
Өз денсаулықтарына жауапкершілікпен қарауға, шығармашылық қабілеттерін дамыту, сөйлеу шеберлігін жетілдіру.
Өзін - өзі күте білуге, тазалыққа, ұқыптылыққа, әдемілікке, салауатты өмір салтын қалыптастыруға тәрбиелеу.