» » «Жаңартылған білім мазмұнын оқу-тәрбие үрдісінде қолданудың тиімді әдістері»

«Жаңартылған білім мазмұнын оқу-тәрбие үрдісінде қолданудың тиімді әдістері»

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің Филология бөлімі Атырау облыстық Білім беру басқармасының әдістемелік орталығымен бірлесе тарихта аты қалған шоқтығы биік қазақтың ұлы тұлғаларының мерейлі жастарымен орайластыра «Жаңартылған білім мазмұнын оқу-тәрбие үрдісінде қолданудың тиімді әдістері» тақырыбында республикалық көлемде (үштілде) онлайн семинар ұйымдастырды.
☑️Семинар мақсаты: Колледж оқытушыларының жаңартылған білім беру мазмұны бойынша онлайн оқыту жүйесіндегі тиімді әдіс – тәсілдерін көрсету және тәжірибе алмасу. Семинарға республикалық оқу орындарынан белсенді студенттермен жаңашыл оқытушылар, тәжірибелі тренерлер қатынасты. ☑️Семинар негізгі 7 бөлімнен тұрды: