» » "Туған өлкем - тұнған шежіре"

"Туған өлкем - тұнған шежіре"

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдық мерейтойына арналған «OTANLife» жобасын іске асыру жөніндегі жоспары аясында «Наурыз мерекесін» атап өту және Атырау облысы Білім беру басқармасының Ұлттық жаңғыру кезеңіне көшу жөніндегі жол картасының арнайы «Дәстүр мен ғұрып», «Ulttyqtarbie» жобалары аясындағы іс – шаралары қарсаңында 17.03.2021 күні "Туған өлкем - тұнған шежіре" тақырыбында 1(9)а, 1(9)в студенттеріне танымдық сағат өтілді.Мақсаты: студенттердің туған елін,жерін, Отанын сүюге,туған жеріне деген сүйішпеншілігін арттыру.Жас ұрпақтың бойына еліне,Отанына,жеріне,ұлтына деген патриоттық сезім қалыптастыру.Ұлттық салт-дәстүрді,еліміздің мақтаныштарының үлгі - өнегелерін құрметтей білуге тәрбиелеу. Топ жетекшілері: Ильясова Р.Н, Рамазанова Ә.Б.