» » "Үздік тәжірибе. Үздік әдіскер. Үздік студент" тақырыбында конференция

"Үздік тәжірибе. Үздік әдіскер. Үздік студент" тақырыбында конференция

Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде директордың өндірістік тәжірибе жөніндегі орынбасары Мұқсиева Нұргүл Еділқызының ұйымдастыруымен дипломалды тәжірибесі бойынша бітіруші топтардың жетекшілерімен әдіскерлеріне, студенттерге арналған "Үздік тәжірибе. Үздік әдіскер. Үздік студент" тақырыбында конференциясы өтті. Конференция барысында үздік деп танылған баяндамалармен жұмыстар тыңдалды.
"Үздік әдіскер" ретінде Сатволдиева Мендыханым Насибулаевна, Коргенова Гаухар Махамбетқызы, Шамарова Айгүл Орынғалиқызы, Аманова Айдана, "Үздік студент" болып Нұрлыбек Шахризада, Қалекесова Айкөркем және Ануарбек Ұлдай директордың алғыс хатымен марапатталды.