» » Сабақтың тақырыбы: «Мектеп жасына дейінгі баланың сенсорлық дамуы»

Сабақтың тақырыбы: «Мектеп жасына дейінгі баланың сенсорлық дамуы»

Мақсаты: Мектеп жасына дейінгі баланың сенсорлық дамуы туралы түсініктерін қалыптастыру. Балалардың әртүрлі сенсорлық әсерлерін байыту, жалпы ақыл-ой дамуын,сенсорлық эталондар мен қарапайым танымдық, шығармашылық қабілеттері туралы мағлұмат беру. Әрбір жаста сенсорлық тәрбие мәдениетінің белгілі бір тобын қалыптастыру; түс,пішін ,өлшем және басқа да заттардың қасиеттерінен түсінік беру;Балаларды спектрдің алты түсімен таныстыру;шеңбер,шаршы,сопақша,тіктөртбұрыш сияқты пішіндермен таныстыру жайында дәріс беру.
Мектепке дейінгі педагогика-психология және әдістемелік пәндер оқытушысы Аманқызы Айдана