» » «Мерекелерге дайындық жасауға байланысты балалармен жүргізілетін тәрбиелік-білімдік жұмыстар»

Сабақтың тақырыбы: «Мерекелерге дайындық жасауға байланысты балалармен жүргізілетін тәрбиелік-білімдік жұмыстар»

Сабақтың мақсаты:балабақшада жүргізілетінмерекелер мен ертеңгіліктердің балалар үшін маңызы және оларды ұйымдастыра білу қабілеттерін қалыптастыру.

Сабақты өткізу барысында оқытудың жаңа әдістері қолданылды. Топтық жұмыс кезінде білім алушылар ZOOM платформасының сессиондық залына кіре отырып, берілген тапсырманы жауапкершілікпен орындады.Сабақ өз мақсатына жетті.

Пән оқытушысы: Оспанова Р.О