» » Қатиратану сабағы

Қатиратану сабағы

Шараның тақырыбы: Қатиратану сабағы.

Танымдық сағатының мақсаты - болашақ жастардыөнегелі ұстаздың өмір жолы мен ұстаздық істеріннасихаттай отырып тәрбиелеу.

Танымдық сағат әрмен қарай студенттердің «Ұстаз» туралы көркемсөзімен және «Ұстазым саған мың алғыс» әнімен жалғасын тапты.

Танымдық сағат барысында студенттер Қатира Ермекқызының мұрағаттағы суреттерінекөз жүгіртті.

Қатира тану танымдық сағатын қорытындылай келе студенттербілім нәрімен сусындатып, қоғам мен адамзат алдындағы өлшеусіз еңбектері үшінколледж мұғалімдеріне өз алғыстарын білдіріп,Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжіне оқуға түсіп, студент атанғандарын мақтанышпен айтып өтті.

Ұйымдастырушы: «Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту» бөлімі,1(11) мдт тобы