» » Сабақтың тақырыбы: "Адам тағдыры" - Ұлы Отан соғысы жылдарындағы орыс халқының қайғылы тағдырының көрінісі. М.А. Шолоховтың "Адам тағдыры"әңгімесі бойынша ой толғау сабағы.

М.А. Шолоховтың "Адам тағдыры"әңгімесі бойынша ой толғау сабағы.
Сабақтың мақсаты: көркем шығарманы талдауға, мәтінмен жұмыс істеуге, мәнерлеп оқуға, монологиялық мәлімдеме жасауға үйрету Аналитикалық ойлауды, шығармашылық қиялды, ауызша сөйлеуді дамыту.
Қатысқандар: 12 Қатыспағандар: 4
Сабақ Zoom бағдарламасы бойынша өткізілді. Оқушылар Интернет-ресурстармен жұмыс істеді, сабақ барысында презентация қолданылды. Сабақта қолданылған әдіс - тәсілдер.
А) "шынайы және жалған фактілер" Стратегиясы.
Б) "бір факт" Стратегиясы»
В) "Қара жәшік".
Шығарма бойынша Викторина Рефлексия. Өз пікіріңді айт туралы әңгімесінде етуді тоқтатпады ұсыныстардың бірі. Студенттер сабаққа белсенді қатысып, тақырып бойынша толық, толық жауаптар берді.
Топ: 3 (9) ШЖМ