» » Қымбатты әріптестер! 7 Мамыр - Қазақстан Қарулы күштері, Отан қорғаушылар күні.

Қымбатты әріптестер! 7 Мамыр - Қазақстан Қарулы күштері, Отан қорғаушылар күні.

Қымбатты әріптестер!
7 Мамыр - Қазақстан Қарулы күштері, Отан қорғаушылар күні. Ер азаматтарымызға амандық, денсаулық тілеймін. Еңселеріңіз биік, мерейлеріңіз үстем болсын. Отанға адал, елге қайырымды, жүректеріңіз оттай лаулап, жандарыңыз әрдайым жас болсын. Қайратты, мақсатты болыңыздар. Әрдайым нәзік жандарға тірек болып, алақандағы гүлдеріңізді аялап жүріңіздер. Өмірлік серіктеріңіздің сезімі өздеріңізге бұлақтай таза, сүттей ақ, періштедей пәк болсын.
Өскелең ұрпақты тәрбиелеуде жасап жатырған еңбектеріңіз ұшан теңіз. Қиыншылығы мен қызығы мамандықтың басы қасында жүрген асыл азаматтар сіздерге аласармайтын абырой, жоғалмас жастық, биік белестер тілеймін.
Биік шыңдардан көрініңіздер!
Құрметпен, Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледж директоры Қарабаева Айжан Сарсенқызы.