» » "ТӘУЕЛСІЗДІК ЖАУҺАРЛАРЫ" тақырыбында Атырау облысы тарихи өлкетану мұражайы басшысы, педагогика ғылымдарының магистрі Рашида Ерімқызы Хариповамен бірлескен онлайн дәріс

Апталық жұмысының жоспарына сәйкес Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай "ТӘУЕЛСІЗДІК ЖАУҺАРЛАРЫ" тақырыбында Атырау облысы тарихи өлкетану мұражайы басшысы, педагогика ғылымдарының магистрі Рашида Ерімқызы Хариповамен бірлескен онлайн дәріспен жалғасын тапты.Шараны ұйымдастырушы оқытушы С.Т.Карабалин онлайн дәріс сабағының мақсатын айта келіп, онлайн шараға 1-4 курс студенттерінің өте белсенді қатынасқанына тоқталды.Өз кезеңінде Рашида Ерімқызы мұражайдағы құнды экспонаттар туралы, жалпы мұражайдағы жасақталған барлық бөлімдер туралы өте жақсы мәліметпен бөлісті.Онлайн дәріс студент жастар үшін үлкен рухани мәні бар шара болды.