» » Қ. Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде барлық мамандықтар бойынша 3-курс студенттері жазғы іс-тәжірибені бастады.

Қ. Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде барлық мамандықтар бойынша 3-курс студенттері жазғы іс-тәжірибені бастады. Сауықтыру лагеріндегі жазғы тәжірибесінің мақсаты:
балалар мен жасөспірімдердің жазғы демалысын ұйымдастыру; тәрбие жұмысын жүргізу;
жазғы каникул кезінде уақытша құрылған балалар ұжымымен өз бетімен жұмыс жасау біліктері мен дағдыларын қалыптастыру және дамыту;
жеке және топтық әлеуметтік – педагогикалық жұмыс әдістері мен түрлі формаларын меңгеру;
балалардың қызығушылықтары мен жеке қабілеттерін есепке ала отырып;
Іс-шаралар мен ұжымдық шығармашылық жұмыстарын өткізу;
Болашақ мамандардың кәсіби дайындығын қалыптастыру мақсатында сауықтыру лагеріндегі жазғы тәжірибе 6 -шы семестрде 108 сағат көлемінде өтеді.
Бүгінде күнделікті жұмыстарын қадағалау, көмек беру, қолдау көрсету және жаңашылдыққа бағыттау басты міндетім деп санайтын жетекші әдіскер Күнайым Түйешіқызы тобы жұмысының бір үлгісін ұсынып отырмыз.