» » Колледжімізде студенттік Парламент, “Парасат” жастар ұйымының президенті болып 3 курс студенті Мақсотова Асылай сайланды.

✅ Парламенттік ұйымның негізгі мақсаты мен міндеттері жастармен тығыз қарым-қатынас жасай отырып, бос уақыттарын тиімді пайдалану. Туындайтын мәселелерді білім алушылардың өз бетінше шешу мүмкіндіктерін жасау. ✅Парламент құрылымы 8 фракциядан тұрады. Ұйымның ішкі ережелері, қызметтері, құқықтары мен міндеттері бар. ✨Асылай @aa_maksotova бастаған парламент ұйымының жұмысына жаңа бастамалар мен сәттілік тілейміз! Бірігіп жұмыс жасауға белсенді студенттерді шақырамыз!