» » 9 қыркүйек күні колледжде Таланттарды анықтау және қолдау орталығының ұйымдастыруымен «Елбасы медалі» жобасын таныстыру мақсатында кездесу өтті.

Таланттарды анықтау және қолдау орталығының әдіскері Асылжан Кажиахметова, Елбасы медалі амбассадоры Аманжол Асман Қ.Дүтбаева атындағы педагогикалық колледжінің студенттерімен кездесу өткізіп, «Елбасы медалі» жобасын таныстырды. Әрбір әрекетін қайырлы етіп, білігі мен білімін арттыруға үлес қосатын осынау жобаның жай-жапсарын колледж студенттеріне түсіндірді.