» » Атырау гуманитарлық колледжі кітапханасында “Парасат Жолы” кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Қатира Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі кітапханасында “Парасат Жолы” кітап көрмесі ұйымдастырылды.
Мақсаты: ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің «Адалдық алаңы» жобасы аясында Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжі студенттерінің арасында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру.
Аталған шара «ПАРАСАТ ЖОЛЫ» орталығында адалдық, ізгілік, әділдік, қамқорлық, қайырымдылық, сондай-ақ, руханиятты негізге ала отырып, парасаттылық идеологиясын ілгерлетуге бағытталды. Мағынасы кең, мазмұны бай, тақырыбы терең қызықты сұхбаттар арқылы білімгерлер көптің көңілінен шығатын көкейкесті мәселелерді талқылады.
Осы бағытта колледжде парасаттылық идеологиясы қалыптасқан. Қазір жемқорлыққа қарсы бағыттағы волонтерлік клубтар, адалдық дүңгіршектері және өзіне – өзі қызмет көрсету кассалары жұмыс жасайды.
@adaldyq_alany_atyrau