» » Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжіндегі “Парасат” жастар ұйымының президент

Бүгін облыстағы техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары студенттерінің қатысуымен С. Мұқашев атындағы Атырау политехникалық жоғары колледжі базасында ҚМДБ-ның «Уағыз-насихат» бөлімінің меңгерушісі Батыржан Мансұров Берденұлымен кездесу өтті.
Кездесу барысында Батыржан Берденұлына студенттер мен колледж оқытушылары тарапынан көптеген сұрақтар қойылып, жауап берілді.
Сонымен қатар, Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжіндегі “Парасат” жастар ұйымының президенті, 3-курс студенті Мақсотова Асылай қонағымызға студенттер атынан "Атырау " энциклопедиясын сыйға тартты.