» » Қылмыс - қоғамға қауіпті әрекет!

Қылмыс - қоғамға қауіпті әрекет!

⚜️Қылмыс - қоғамға қауіпті әрекет! Осы тақырып төңірегінде Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінде құқық бұзушылықтың алдын алу шараларына сәйкес полиция қызметкерлерімен кездесу өтті.
⚜️Атырау қаласы полиция басқармасы, #1 Қалалық полиция бөлімі, жергілікті полиция қызметінің ювеналды полиция тобының учаскелік полиция инспекторы, полиция капитаны Танжариков Нұртай Кайырболатұлы мен полиция аға лейтенанты Айтжанов Серік Уәлитханұлы топтармен жеке-жеке кездесті.
⚜️Құқық бұзушылыққа итермелейтін себептер мен жағдайларды талдап, қоғам тыныштығын бұзатын бұзақылық, тәртіпсіздік, құқық бұзушылықтарды болдырмау шаралары жөнінде түсінік жұмыстарын жүргізді.