» » ӨҢІРАРАЛЫҚ ТӘЖІРИБЕ АЛМАСУ

ӨҢІРАРАЛЫҚ ТӘЖІРИБЕ АЛМАСУ

✅Кеше «ПЕДАГОГТІҢ КƏСІБИЛІГІ-ҮЗДІКСІЗ КƏСІБИ ДАМУЫНЫҢ НƏТИЖЕСІ» тақырыбындағы Ақтөбе облыстық ғылыми- тəжірибелік орталығы ұйымдастырған өңірлік шебер-класс өтті. ✅Атырау, Батыс Қазақстан, Ақтау, Ақтөбе облыстық ТжКББ ұйымдарының оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлері қатысқан онлайн шараға колледжіміздің Үздік педагогы, қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы Шуйншалиева Гүлжайнар Нығметқызы қатысты. ✅Оқытушы қазақ әдебиетінен «М.Мағауиннің "Шақан-шері" романын оқыту кезінде қолданған әдіс- тәсілдерімен таныстырды. Жаңартылған білім беру бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттарына қол жеткізудің дағдыларымен бөлісті.