» » ЖАРҚЫН БОЛАШАҚҚА НЫҚ ҚАДАММЕН

ЖАРҚЫН БОЛАШАҚҚА НЫҚ ҚАДАММЕН

✅осындай тақырыппен «Өзін – өзі тану мұғалімі» мамандығының 4(9) тану тобы дипломалды практикасы бойынша қорытынды конференция өткізді. ✔️Мақсаты: түлектердің кәсіби педагогикалық қызметке даярлығын анықтап, тәжірибеден алған әсерлерімен бөлісу. Жетекшісі Изимова Гүлмаржан Нәдірқызы.
✔️Рухани адамгершілік құндылықтарды насихаттаушы мамандар “тыныштық сәті, дәйек сөз, 5Т, мұғалім сыйы” сияқты әдістердің маңызына тоқталды.
✔️Машықкерлер “Өзін - өзі тану” пәнінің онкүндігінде атқарған жұмыстарымен бөлісіп, кездескен түрлі педагогикалық жағдаяттарды шешудің жолдарын көрсетті.
✔️Бір топ әдіскерлермен бірге конференцияға директордың өндірістік тәжірибе жөніндегі орынбасары Нұргүл Еділқызы қатысып, практика жұмысын қорытындылады.