» » ЗАМАНАУИ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ БІЛІМ: ЖАҢАРУЛАР, ТАЛАПТАР

ЗАМАНАУИ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ БІЛІМ: ЖАҢАРУЛАР, ТАЛАПТАР

✅тақырыбымен «Филология» бөлімі, «Бастауыш мектептің шетел тілі мұғалімі» мамандығы, 4(9) В тобының студенттері дипломалды практикасының қорытынды конференциясын өткізді. Жетекшісі: Опа  Шынар Жасұланқызы. ✔️Конференцияның мақсаты – теориялық білімдерін тәжірибе жүзінде көрсету, мектепте өткізген іс-тәжірибелерін бөлісу. Өздері қолданған оқытудың әдіс-тәсілдерімен таныстырып, кәсіби құзіреттіліктерін тереңдету. ✔️Түнгі студия бағытында өткен конференцияда машықкерлер берген ашық сабақтарының әр кезеңдерінен үзінді көрсетіп, ойларын ортаға салды. Алибекова Көркем, Ғайнеденова Дильназ, Ерсайын Гүлраушан студияның қонақтары болды.✔️Олар интерактивті тақта арқылы оқушыларға “Hello” атты өлеңмен  шағын сергіту сәтін ұйымдастырды. Жаңа сабақты  түсіндіріп, қысқа мерзімді жоспардың негізгі бөліміндегі  бекіту тапсырмасын  мәтін бойынша орындатты. ✔️“TalkLike” айдарында конференцияға қатысушы директордың өндірістік тәжірибе жөніндегі орынбасары Нұргүл Еділқызы мен әдіскерлер және студенттер кері байланыс жасап, практика жұмысына оң бағасын берді.